Stornovací podmínky autobusových výletů KČT, odbor Havlíčkův Brod

1. KČT, odbor Havlíčkův Brod si vyhrazuje právo zrušit zájezd
  • dva týdny před jeho termínem (u jednodenních zájezdů)
  • dva měsíce před jeho termínem (u vícedenních zájezdů)

z důvodu malého počtu přihlášených zájemců, a nebo z důvodu nepředvídaných závažných skutečností. Všem přihlášeným bude v takovém případě vrácen poplatek za zájezd v plné výši.

1. Účastník zájezdu, který se odhlásí týden a méně před dnem odjezdu a nezajistí-li si za sebe náhradníka, se zaplacená částka nevrací.

1. Nedostaví-li se přihlášený účastník zájezdu k autobusu v den odjezdu, zaplacená částka se mu nevrací.

1. Účastník zájezdu je osvobozen od stornovacích poplatků, zajistí-li za sebe náhradníka
  • Ze seznamu náhradníků (pokud takový seznam existuje)
  • Najde si náhradu sám

Změnu je povinen neprodleně nahlásit vedoucímu zájezdu a určené osobě. V tomto případě se odhlášenému vrací celá částka.

1. Přes uvedené stornovací podmínky je možné vrátit účastníkům vícedenních zájezdů částku za ubytování a stravu (pokud ji nebude nutné hradit poskytovateli těchto služeb). Částka za dopravu se nevrací.

Na vlastní onemocnění ani onemocnění rodinných příslušníků či jiné nepředvídané životní události nebude brán zřetel. Předložení lékařského potvrzení na celé situaci nic nemění.

1. Povinností zájemce o účast na jednodenním zájezdu je zaplatit celou částku ihned při přihlášení.

U vícedenních zájezdů se ihned při přihlášení hradí poměrná částka celé ceny tzv. záloha.

1. Při neobsazení zájezdu vlastními členy KČT, případně členy ostatních KČT se mohou zájezdu účastnit i nečlenové.

Schváleno výroční členskou schůzí KČT, odbor Havlíčkův Brod dne 19. 1. 2023.